Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Archiv diskuze

|9.01.2017-0:17 
Jsou nezbytné pro poznání postavy (ta postava je fakt démon, uvidíte - pokud si to někdo přečte) a taky aby jsme k němu cítili patřičný odpor.Samozřejmě by se dali nějak vypustit, ale potom by to byla jen figurka. Takhle dostává osobnost. Chci, aby vzbuzoval nenávist. Jestli chcete pořádně poznat člověka, musíte vidět co dělá.
Ps: je tam popsán orální sex, masturbace a anální sex (to všechno s minimálními detaily)+ jiné menší nechutnosti.
Podle mě, po přečtení celé povídky tam bude vidět ta potřebnost, těchto pasáží.

PS: To dítě bude pár týdnů starý novorozenec, ano vím, že to není zrovna obviklý věk pro pedofily (nebude to obviklý pedofi), ale v příběhu je to vysvětleno.

|8.01.2017-20:57 
Proč se limitovat? Pokud příběh vyžaduje něco drsného, tak ať, nevidím v tom problém. Stephenu Kingovi taky chodily dopisy, protože hlavní postava jeho knihy ukopala nějakého psa, či co. Dokud jsou ty tvoje nechuťárny nezbytné pro příběh, pak je naprosto v pořádku je psát. Něco jiného už by ale bylo, kdyby sis mohl detaily klidně odpustit, ale stejně bys je tam nacpal, protože ti to jednoduše dělá dobře...
|8.01.2017-19:58 
Zdravím, myslím, že dobře napsaná povídka s tématikou níže uvedenou opravdu nemusí obsahovat detailně popsané situace. Často naopak naťuknuté a nedořečené, jež dává čtenářovi větší prostor pro fantazii je víc "hustý" než to, co si přečteme do posledního detailu. Také si nemyslím, že když tu něco umažou, znaméená to, že je to dobře napsané. To rozhodně ne. neplatí to tak, ani naopak. Udělej to jinak. Napiš svou práci a sám zvažuj, zda je dobrá a pak, kdyžbudeš mít pocit, že ano, dej ji sem. A je to...
Jinak samotné téma pedofilie ti nikdo neumaže. Stejné téma jsem tu teď publikovala, ale ne drsně rozepsané, to je fakt.
|8.01.2017-18:23 
oprava zdravé populace
|8.01.2017-18:22 
jak ti to vysvětlit z pozice asi staršího a se sklony k logickému myšlení...ta děsivost představuje ten skutek ne popis který by většinu zdravépace odrazoval neli znechucoval, tvůj příklad je mimo tuhle logiku, byly to dospělé ženy, markýz De Sade se také vyžíval na dospělých ženách nebo starších dívkách, ale na malém dítěti by pohořel stejně, jinými slovy některé věci i když se dějí jsou popisně tabu, stejně jako fekálie v literatuře, tyhle věci netřeba obšírněji popisovat, protože je máme všichni zažité..přesto jsou fekální autoři kteří se tím bezůspěšně snaží šokovat, přitáhnou jen určité malé procento stejných idiotů, to na PP se stává zhruba 2 krát do roka.
Ovšem tvá tématika je mnohem choloustivější ale protože česko je stále rozvojová primitivní země s primitivními početnými jedinci, tak je tahle debata celkem nenormálně normální.
|8.01.2017-17:45 
Refugee
Problém je, že by to pak ztratilo tu děsivost a něco by tomu chybělo. V těch pasážích poznáváme hlavní zápornou postavu.Přirovnal bych to k vraždění a znásilňování Francise Dolarhyda v Červeném drakovi. (některé pasáže, tam byli podrobně popsané, ikdyž je pravda, že se to neodehrávalo na dětech, ale na ženách)
|8.01.2017-16:42 
Lyrický vzorový básník P.B. se nám esteticky vybarvuje zdá se mi..., nicméně psát erotické detaily zneužívaného dítěte je taky mírně řečeno přes čáru, už jen proto, že každý normální člověk dovede i když v tomto případě nerad zapojit svou fnatazii.I u soudu se na věk bere zřetel a soudcům v jiných případech toužících po detailech od znásilněné oběti, tak zde jim stačí výmluvná lékařská zpráva. Takže bych být tebou pisateli morbidností nešel na samou dřen, a nahradil tu pasáž všemožnými přídavnými jmény, navzdory zdejším a jiným úchylům kterým by se to mohlo líbit popřípadě dokonce vzrušovat.
|8.01.2017-0:07 
thailo
Díky za podporu :D
|7.01.2017-22:13 
Nic se nezměnilo, hm? =)
|7.01.2017-21:10 
Kašli na web, psát si můžeš, co chceš, od toho literatura vždycky byla a bude. Přidej to v nezměněné podobě, když to smažou, aspoň budeš mít důkaz, že nechutné pasáže jsi napsal dobře :D
<<< <   1 2 3 ...   93010 93011 > >>>