Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Archiv diskuze

|18.04.2017-21:51 
Asi ti nerozumím...ta nechutnost se vztahuje k praktikám pedofila, i když si nejsem jist do jaké míry je to klinicky správně..nejsem psycholog, ale dlke tvého komentu, jsi byl sexuálně zneužívaný nebo my všichni? a není to nechutné?
|18.04.2017-20:07 
Darkray - tomu nevěř. Na dětech nic nechutného není. Taky jsme jimi byli.
|17.04.2017-23:19 
Uživatel pelko rozsvítil!
---------BLIK---------
|16.04.2017-0:00 
Uživatel pelko zhasl!
---------BLIK---------
|14.04.2017-20:42 
Uživatel pelko rozsvítil!
---------BLIK---------
|13.04.2017-22:25 
Kdopak nám to tady loupe perníček?
|13.04.2017-21:04 
Prosím přečtěte si a podpořte moji detektivní povídku http://www.piste-povidky.cz/sekce/sbirka?sbirka=10944
Podle prvních komentářů je hodně dobrá a napínavá. (díky alkatrazko)
Nechci vypadat, že tady škemrám o komentáře a hodnocení (ikdyž tak určitě vypadám),ale dal jsem si na ní hodně záležet.(tím nechci říct, že ostatní si na svých dílech nedávají záležet). Opravdu budu vděčný za každou reakci, jak pozitivní, tak negativní.
Už jednou jsem tu psal, že píšu povídku o chytání pedofila a ptal jsem se kolik toho můžu popsat, aby to nebylo příliš. Původní verzi jsem musel upravit, prý je to ale stejně docela nechutné (nic tam není přímo popsané, žádné znásilnění dítěte tam není, jen v náznacích). Zatím mám vydané dvě části a každý den vydávám další. Bude jich 5. Sice už mi někdo napsal do komentářů že je to dobré, napínavé a taky nechutné (to neberu jako pozitivum, ale být to tam musí, sice jen v náznacích, ale musí kvůli výslednému dojmu), ale myslím, že si to stejně jako spousta jiných povídek zaslouží větší odezvu. Můžete posoudit sami, jestli jsem jen ubožák co tu prosí anebo jestli je ta povídka vážně dobrá.
|12.04.2017-13:39 
Michale, ty bys potřeboval zbrojní pas na hubu. :o))
|12.04.2017-3:25 
Moje řeč! Prostě si počkáme zdali přijde dotyčná straka tyto pomluvy demnetovat. Pokud nepřijde tak se jí bud nedonesly, nebo je to pravda. Pokud ale přijde a popře to...nepřímo jí už Robert podpořil, tak to bude nerozhodně, protože těžko se vidí druhým pod pokličku, pokud jsou jedinci rafinovaní, nebo jen neetičtí, lakomí, vypočítaví, neschopni se správně rozhodnout, lhostejní, přesvědčení o své pravdě, nesolventní...atd.

z lvího filozofického hlediska jde o vztah který nevyšel, kdy si každý aktér dosadí do množiny x svá vlastní pravidla a přesvědčení, na to aby se domluvili si musí dosadit i y, které bude negovat vlastní ego a emoce, říká se tomu taky umění komunikovat, ve zvlášt vyhrocených případech kdy trpí nejenom zraněná duše ale i peněženka, kdy se cítíme okradeni a podvedeni, byt může klidně jít o zhrzenost a nepřejícnost, zradu, pomstichtivost, ztrátu investic do někoho kdo na to již nemá právo, jde o celou škápu pocitů nebo prosté vypočítavosti a pragmatismu.

Účet drtivou většinou platí vždy muži, to je dan za chvilkové vlastnění krásné a inteligentní ženy, které vždy něco muže stojí, já sem rád, že to nepadlo na mne, poněvadž 100 táců jsou mnohdy nemalé celoživotní úspory českého spořitele, ale u mne by šlo již o devízy! a škoda na majetku by byla vyšší než duševní újma, představa že by mi Máry vybílila irské konto a pak mi pod nějakou záminkou utekla s milencem z jatek, by byla pro mne dost krutá a nepřijatelná...jenomže v té době si to Máry asi uvědomaovala, že lepší mrzout v hrsti než lev v její kleci. Určitě dokázala intuita´tivně žensky vytušit výšku IQ a rozsah intelktu, s poznáním, že u mne by jí to jen tak nějakým srdceryvným vzkazem na PP neprošlo. Ostatně možná zde zahlédla výhružku Inušce Borovicové která si rovněž brousila zoubky na movitého emigranta, o propíchnutí jejích pneumatik u odsobního vozu škoda 120 deluxe, který Ina v té době vlastnila, musím přiznat že jakkoli to bylo myšelno s nadsázkou a žertem, její IQ to vyhodnotilo jako nejvyšší hrozbu fyzickým útokem a dokonce to předala brněnským policajtům, ti ji ujistili, že budou kolem jejího paneláku hlídkovat, sledovat jestli se tam večer neplíží irský záškodník s nožem nebo jiným ostrým předmětem, to jí nakonec trochu uklidnilo, dokonce to mělo i pozitivní dopad, dohru v podobě každdranní kontroly zmíněných pneu, jestli tam není nějaká díra navíc, ony totiž před těmi planými výhrúžkami byly neustále podhuštěné, což jak my vzdělaní motoristé víme, nese dopad na naší peněženku vyšší spotřebou paliva a celkové amortizace vozidla.

Takže z toho byl vlastně nechtěný bizarní happyend, kdy se z laxní řidičky stala vzorná řidička pečující o svůj automobil dle příruček. Možná i neveselý příběh dvou milenců z Verony bude mít podobný podtext..kdo ví?

|9.04.2017-23:15 
Nejde o ublizenost. Jde o upozornění aby lidi věděli, co je zač.
<<< <   1 2 3 ...   93041 93042 > >>>